Mobil Cep Voip

Mobil Cep Voip

Your dialer resimli anlatım

iPhone Kurulumu Hakkında BilgiTIKLA

Your dialer hakkında

        YourDialer VoIP hizmetleri geniş bir yelpazede destekleyen bir evrensel Android VoIP çevirici vardır. Sadece mevcut kimlik bilgilerini kullanarak oturum ve gittiğiniz her yerde ulusal ve uluslararası konuşmalarınızda tasarruf etmeye başlayın, her zaman istediğiniz! En ucuz sağlayıcıların çoğu zaten desteklenir.

        Cep aramaları tasarruf başlatmak için, sadece Google Play piyasadan ÜCRETSİZ çevirici yükleyin. Henüz bir hesabınız yoksa, desteklenen markalarından biri kayıt ve bazı kredi satın. Tek ihtiyacınız olan YourDialer uygulaması ve bir 3G veya WiFi bağlantısı.

Bilgi İster misiniz ?

YourDialer VoIP hizmetleri geniş bir yelpazede destekleyen bir evrensel Android VoIP çevirici vardır. Sadece mevcut kimlik bilgilerini kullanarak oturum ve gittiğiniz her yerde ulusal ve uluslararası konuşmalarınızda tasarruf etmeye başlayın, her zaman istediğiniz! En ucuz sağlayıcıların çoğu zaten desteklenir.Cep aramaları tasarruf başlatmak için, sadece Google Play piyasadan ÜCRETSİZ çevirici yükleyin. Henüz bir hesabınız yoksa, desteklenen markalarından biri kayıt ve bazı kredi satın. Tek ihtiyacınız olan YourDialer uygulaması ve bir 3G veya WiFi bağlantısı.

Varsayılan çevirici olarak uygulamayı kullanarak 911 acil servis arama etkileyebilir.
Bu programı kullanarak hesap açmak için lütfen iletişim bölümünden iletişime geçerek talepte bulununuz.Bu sistemde uluslararası ararken istediğiniz numarayı karşıya gösterebilirsiniz.

Mobil Cep Telefonundan Voip Görüşmesi Nedir?Mobil VoIP cep telefonunuz ile yaptığınız görüşmeleri İnternet üstünden yapmanıza imkân sağlayan ve cep telefonu şirektinin fiyatlarından çok daha ucuza konuşmanızı sağlayan cep telefonunuzu yeni bir kullanma çeşididir.
Mobil VoIP kablosuz hızlı İnternet bağlantısı olan her noktada çalışır ve kablosuz İnternet ağları her geçen gün hızla artmaktadır.

Kablosuz İnternet ağının olduğu ofisinizde, evinizde, otellerde, restorantlarda, havaalanlarında artık cep telefonunzdan çok daha ucuza görüşebileceksiniz.

Mobil Cepten Voip Özellikleri ;Mobil VoIP diğer tüm VoIP özelliklerini cep telefonunuzdan kullanmanıza da olanak sağlar. Örneğin Uluslararası Sanal Telefon numaranız varsa başka bir ülkede olsanız bile kablosuz İnternet bağlantısı olan noktalarda bu numara ile aranmaya devam edebilirsiniz.
Ayyıldız Telekom Mobil VoIP ile cep telefonunuzla ister yolda ister ofiste size yepyeni ve geleceğin gelişmiş ve uygun maliyetli iletişim imkânını sunuyor.

Videolar

Android Telefonlar İçin Video

Mobile VoIP App for the iPhone