Biz Kimiz ?

Biz Kimiz ve Neler Yapıyoruz ?

Ayyıldız VoipKısa bir tanım yapmak gerekirse Ayyıldıztel VoIP ses hizmeti internet veya data hatları üzerinden ses aktarımı olarak açıklanabilir.

Bu gibi bir durumda insanların aklına gelebilecek en temel sorulardan birisi, mevcut telefon altyapısı ile zaten konuşmalarımı yapabiliyorum, neden VoIP
Cevap aslında çok basittir. Maliyet…
Belirli bant genişliğine sahip data hatları için ödenen ücret sabittir. Bu hatlar üzerinden VoIP ekipmanları ve protokolleri kullanılarak istenilen miktarda telefon görüşmesi yapılabilir. Bu durumda sabit bir ücret ve kurulum maliyetleri ile telefon hatlarından yapacağınız görüşmenin kalitesine çok yakın ( kimi zaman farkedilmeyen ) bir kalitede çok daha ucuza telefon görüşmesi yapma imkanı bulabilirsiniz.
Call Center Anahtar teslimi Çağrı Merkezi Çözümü

IP Tabanlı çağrı merkezi omurga yapımızın tamamını oluşturan sip server çağrı merkeziniz %100 entegre çalışacak ve eşzamanlı olarak binlerce çağrı yapabilirsiniz. %70 e varan ucuzlukta görüşme sağlıyoruz.

Ayyıldız Telekom en ucuz voip hizmetleri veren voip sağlayısıcı olarak iddaalı bir şekilde hizmet vermektedir. Dünyada voip pazarı voip firmaları arasında yer alan ayyıldız telekom voip tarifeleri voip fiyatları olarak en ucuz olma özelliğine sahiptir. Ayyıldız Telekom voip kredisi yükleyerek cepten voip voip telefonu voip programları ile çalışır.

Ayyıldız Telekom’da voip arama ve voip görüşme çok ucuzdur.

Ayrıca Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti nde de ( KKTC ) kullanılabilmektedir.

Bizden hizmet aldığınızda size özel  0090 850 hat ile dünyanın her yerinde kullanabilirsiniz ve Türkiye üzerinden aranabilirsiniz ve arayan kişi sanki şehir içi arar gibi ucuz görüşmektedir. Hatta diğer operatörlerin bedavaları dahi bu yöne geçerlidir bedava görüşürler.

0090 850 hatlar ayrıca sınırsız bedava görüştürme yaptırmaktadır. Sizlere dahili hat tanımlaması yapılarak aramalarınızı yapabiliyor ve bedava konuşuyorsunuz.

Dünyanın neresinde olursanız olun kullanabilir arama yapabilirsiniz ve siz arandığınızda ister cep telefonunuz, isterseniz bilgisayarınıza yüklediğimiz yazılım ile isterseniz de  Voip Modem ile kullanabilirsiniz.

Sol Menüde yer alan x-lite yazılımı bilgisayar için, Mobil Cep Voip cep telefonlarınız için yazılım içermektedir.  Birde Linksys cihaz ayarı ile de sabit telefon veya santralde kullanmanısı sağlayan aparattır.

Call Center ve şirketlere özel geler giden arama ses kayıtları serverlerimizle kayıt altında tutabilmekteyiz.

Call Shop Nedir ? Call shop’lar, minimum 2, maksimum 12 telefona ve özel görüşme kabinlerine sahip, uluslararası, şehirlerarası ve mobil görüşme ihtiyacı olan herkese ekonomik, kalitelitelekomünikasyon hizmeti sağlayan yeni bir iş modelidir. Kimler call shop kurabilir?
• Az yatırımla, çok kazanç bekleyen herkes call shop kurabilir. Örneğin;
• İnternet kafeler: İnternet kafeler hazır altyapıları, müşteri kitleleri, internetbağlantıları veteknolojiye yatkın kadrolarıyla en temel hedef kitleyi oluşturmaktadır. Bu işletmeler hemen işe başlayabilecek konumdaki işletmelerdir.

Konturlu Telefon Bayileri ( call shop ) lar içinde yazılımımız mevcuttur
• Çeşitli iş sahipleri ve yeni iş kuranlar: Yeni bir iş yeri açmayı düşünenler, mevcut düzenini bozmadan ek gelir kazanmak isteyen market sahibi, cep telefonu satış veservis noktaları, teknoloji mağazaları, kırtasiyeler, turistik merkezlerdeki dükkan sahipleri, işletmecileri, kontörlü telefon hizmet noktaları kolaylıkla call shop kurabilirler.
• Faturabank, fatura işlem merkezleri, fatura ödeme yerleri gibi işletmeler ciddi gelir elde etmek amacıyla call shop kurabilirler.

Cep Telefonlarından Ucuz Voip Görüşme

Cep telefonunuz üzerinden arama Arama yapmak için cep telefonunuzu kullanabilirsiniz. Özellikler: VOIP kullanarak çok düşük fiyatla cep telefonunuzdan arama yapma, dünyanın her yerinde çalışır. Kalite çok iyi. Uygulama Wifi, 3G, GPRS, EDGE veya UMTS kullanır. Telefonunuzu kullanarak değişiklik yok, sadece uygulamayı başlatmak, sonra da kişiyi seçin ve arayın
Voip numara değiştirebilme yapılabilmektedir.
İstediğin numaradan arama, numara değiştirme, istediğin numaradan arama yapılma özelliği bulunmaktadır. ( istediğin numara ile arama yapma , istediğin numara ile arama programı , numara değiştirerek arama yapma , numara gizleyerek arama yapma , istediğin numaradan arama yapma programı , istediğin numaradan arama yapma android , istediğin kişiyi istediğin numaradan arama , farklı numaradan arama programı ,
www.voipturkish.com
www.voipvip.net