Nasıl Para Kazanırım

Ayyildiz Telekom İle Nasıl Para Kazanılır

Müşterileriniz yönetmek için online sistem Kendi müşterilerimiz için rekabetçi fiyat listeleri oluşturmanızı sağlayacak çok ucuz fiyatlara Kendi müşteri fiyat listeleri oluşturarak kâr oranları değişikliği VoIP sisteminin bir parçası olmak istiyorsanız, bize katılın ve hemen para kazanmaya başlayın

Voip Konturlu Telefon

Kontörlü Telefon Bayi Call ShopKonturlu telefonlarda %100-200 ‘ün üzerinde kâr edebilirsiniz tek yapmanız gereken Call Shop Konturlu Telefon sistemini işyerinize kurmanızdır.Call Shop Konturlu Telefonlar, 1 adetten başlayıp istediğiniz kadar kabin koyabilir telefona ve özel kabin içi göstergesine sahip çok ucuz Şehir içi, Şehirlerarası Cep Telefonları ve Uluslararası telefon görüşme ihtiyacı olan herkese profesyonel ve kaliteli konturlu telefon hizmeti sağlayan bir bayilik sistemidir.

Az yatırımla çok kazanç sağlamak isteyen herkes bayimiz olabilir Örneğin, çeşitl, iş sahipleri ve yeni iş kuranlar mevcut düzenini bozmadan ek gelir elde etmek isteyen meslek sahipleri market, cep telefonu satış ve servis noktaları, teknoloji mağazaları, kırtasiyeler, turistik merkezlerdeki dükkan sahipleri, oteller, internet cafeler kolaylıkla Call shop Konturlu Telefon kurabilirler. Call Shop Konturlu Telefon hiçbir telefon hattına ihtiyaç duymadan kullanmış olduğunuz ADSL hattınız üzerinden çalışır ve böylece daha ucuza Şehiriçi, Şehirlerarası Cep Telefonu ve uluslararası görüşmelerini sağlar. Mükemmel ses kalitesi ile bizden aldığınız hizmetten memnun kalacaksınız.

Call shop konturlu telefon çözümü ayrıca Bakkal Market ve Gazate Bayisi Kuruyemişçi ve Büfe gibi ücret karşılığı telefon görüşmesi yaptıranlarda yeni fırsatlar sunuyor.

Bayi görüşmelerle ilgili detaylara bilgisayar üzerinden erişebilecek ve müşterideki görüşmenin ne kadar tuttuğunu kendisi kabin içinde izleyebilecektir. Ayrıca Bayi bilgisayardan aranılan yerleri süreleri ve konuşmayı kaça satın aldığını müşteriye kaça sattığının ne kadar bakiyesinin kaldığını tüm detayları görebilmektedir.

Hemen bizimle irtibata geçin ucuz konuşun isterseniz para kazanmaya başlayın.